Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/enginsahin/public_html/mutfakoloji.com/wp-content/themes/sahifa/functions/theme-functions.php on line 1965
Mutfakoloji Özel: Ekşi Mayalı Ekmek Dosyası | Mutfakoloji
HEMEN OKU

Mutfakoloji Özel: Ekşi Mayalı Ekmek Dosyası

Ekşi Maya Ekmek Yapımı

Ekşi Maya Ekmek Yapımı

Ekşi maya ekmek yapmak için sahip olmamız gereken en önemli malzeme, tahmin edersiniz ki ekşi maya. Geçenlerde yapıp 400gr halinde buzdolabında sakladığınız ve 3-4 gün ... Devamını Oku »

Ekşi Maya Ekmek Yapımı: Giriş

Ekşi Maya Ekmek Yapımı: Giriş

Ben yaptığım ekmeği sofra ekmeği olarak tanımlıyorum. Yani merak ettiğiniz için denediklerinizden, aslında damak tadınıza çok uymasa da popüler olduğu için kendinizi beğenmeye zorladıklarınızdan değil. ... Devamını Oku »

Ekşi Maya Yapımı: Bölüm 1

Ekşi Maya Yapımı: Bölüm 1

Ben ilkokula giderken sanal bebekler çıkmıştı. İki parmak büyüklüğünde bir yumurtanın üzerinde üç satır ekran, onun içinde de kediler, köpekler, tanımlanamayan Japon yapımı hayvanlar. Besliyordunuz. ... Devamını Oku »

Neden Ekşi Maya Ekmek?

Neden Ekşi Maya Ekmek?

Yaklaşık bir ay önce içine girdiğim yoğun ekmek pişirme sürecine, yaz sezonundan önce açılacak dükkanın bürokratik işleri ve çalışmaları da eklenince, ekmek hikayeme biraz ara ... Devamını Oku »

Ekmekle Tanışma

Ekmekle Tanışma

Ben hatırlamıyorum ama bizimkiler öyle söylüyor. Bir gün arabayla bir yere gidiyormuşuz. Havada bulutlar varmış. E çocuğum tabi bir de. Telefon, internet hak getire. Dijital ... Devamını Oku »

Ekmekten Öncesi

Ekmekten Öncesi

Lisedeki öğretmenlerim mutlaka mühendis olmam gerektiğini söylüyordu. Bunun çok üstün zeka parıltıları gösterdiğim için olduğunu sanmıyorum. Göstermiyordum. Olmayan şeyleri gösteremezsiniz. Fen bölümünde çok fazla öğrenci ... Devamını Oku »

Ekmeğin Peşinde

Ekmeğin Peşinde

Çok uzun zamandır yazmıyorum. Vaktim mi yok? Hayır, var. Hem de bolca. İşten ayrıldım, uzun zaman oldu. Kendi hayalimin peşine düştüm. Sabahın köründe kalkıp kepenklerini ... Devamını Oku »